Kullanım Koşulları

Genel

Konumsal Bilgi Sistemleri internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda yer alan koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Konumsal Bilgi Sistemleri, bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Fikri Mülkiyet Hakları

Konumsal Bilgi Sistemleri internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve internet sitesinin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Konumsal Bilgi Sistemleri internet sitesinde bulunan tüm görsel ve yazılı materyal Konumsal Bilgi Sistemleri mülkiyetindedir ve Türk ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da internet sitesine ilişkin her tür veri tabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı engellenmiştir. Aksi tespit edildiği durumlarda Konumsal Bilgi Sistemleri gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkını saklı tutar.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Konumsal Bilgi Sistemleri, internet sitesine girilmesi, internet sitesinde yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, cezai tazminatlar da dahil olmak üzere doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Konumsal Bilgi Sistemleri, internet sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve geçerli tutulması için azami gayreti sarf etmektedir. Konumsal Bilgi Sistemleri’nin ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin tüm yükümlülükleri, bunların tabi oldukları sözleşmelerde belirlenmiş olup, internet sitesinde bulunan hiçbir şey söz konusu sözleşmeleri değiştiriyor olarak yorumlanamaz. Konumsal Bilgi Sistemleri; ayrıca, internet sitesindeki malzemelerin, yazılımın veya hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu garanti etmez. Konumsal Bilgi Sistemleri internet sitesindeki verilerde ve hizmetlerde veya ürünlerde ve fiyatlarında önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Konumsal Bilgi Sistemleri, internet sitesinde bulunan fonksiyonların veya hizmetlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağının, sorunlu yanlarının giderileceğinin ve internet sitesinin veya bu internet sitesini erişilebilir kılan sunucunun virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğunun garantisini vermemektedir. Mevzuat’ın müsaade ettiği ölçüde Konumsal Bilgi Sistemleri’nin, internet sitesinin veya herhangi bir bağlantılı hizmet veya teknik hizmetin yerine getirilmesinden veya getirilmemesinden kaynaklanan zararlardan hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Diğer İnternet Sitelerine Erişim

Konumsal Bilgi Sistemleri internet sitesi içerisinden üçüncü şahıslara ait internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu üçüncü şahıs internet sitelerine bağlandığınızda, ilgili internet sitesinin kullanım koşullarına tabi sayılırsınız. Konumsal Bilgi Sistemleri, bu internet sitelerinde yayımlanan içerikten veya gizlilik koşullarından ve bu internet sitelerinin kullanımından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.