Mobil Uygulama

ANDROID

Genelde android uygulamalar mobil uygulama dünyasına ilk adım olarak görünmektedir. Biz sizler için bu adımdaki tüm yükü üstleniyoruz ve mobil uygulama dünyasına ilk adımı atmanızı sağlıyoruz.

Google tarafından geliştirilmesi yapılan Android Studio yazılımı ile size özel olarak ihtiyacınıza göre uygulamanızı hazırlıyoruz.

İster browser uygulaması ile mobil sitenizi Android platformunda göstererek Play Store'daki yerinizi hazırlıyoruz.

İsterseniz de native bir uygulama ile yapılan grafik tasarım işlemlerinizi tam profesyonel halde kodluyor ve imajınızı yükseltiyoruz.

Hazırladığımız Android uygulamasını Play Store'da yayınlayarak yeni Android sürümlerine göre güncellemesini de biz üstleniyoruz.

IOS

Öncelikle IOS platformuna uygulama geliştirme yetkisinin herkese verilmediğini, belli kriterlerin Apple tarafından onaylanıp bu şekilde geliştirici sertifikasının alındığını belirtmek isteriz.

Biz de Apple tarafından kriterlere uygun bulunan uygulama geliştirmeye tam yetkili bir firma olarak sizlere bu hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

IOS platformunda Apple kriterleri gereği sadece native olarak uygulama gelistirilmektedir. Sizlerle ortak çalışma sonucu hazırlayacağımız uygulama grefik tasarımını, IOS platformunda Objective C++ diliyle kodlayarak sizlerin de App Store'daki yerinizi yapmış olacağız.

Yine Apple tarafından belirlenen App Store'da uygulama kriterleri konusunda danışmanlık desteğimiz de sizlere vereceğimiz hizmet içerisinde sunulmaktadır.

Uygulama Grafik Tasarımı

Mobil uygulamaların en önemli ve en değerli aşaması grafik işlemleridir. Uygulamanızın ne kadar etkili olacağı, kişileri hangi bölümlere yönlendireceğinizi ve kullanım kolaylığını tamamen bu aşamada belirlenir. Biz de sizin uygulamanızı yaparken tüm bu kriterleri değerlendirerek ve işinize en uygun formata uyarlamaya çalışmaları yaparak tasarlıyoruz. Uygulamanızı, yazılım işlemlerine geçmeden önce birbirinden farklı mockup çalışmalarıyla sizlerin görüşlerine sunuyoruz.