Şirket Profili

Hakkımızda

Konumsal BS, yazılım geliştirme alanında faaliyet gösteren ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin önde gelen kurumsal çözümlerini üreten, 0 Türk sermayeli bilgi sistemleri şirketidir.

Bilişim alanında, kurumsal yazılım ve donanımsal çözümler üretmektedir. Firmamızın yazılım geliştirme ofisi, Bilkent Cyberpark Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulunmaktadır.

Özgün ürün olarak sunduğumuz tüm kurumsal yazılımlar, ISO 12207 yazılım mühendisliği standartlarında yetkin yazılım mühendislerimiz tarafından, kurumlara özel şekilde, firmamız bünyesinde geliştirilmektedir.

Sektörde TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Standartlarında ülkemize özgün yazılımlar kazandırmaktadır. Geliştirmiş olduğu profesyonel çözümlere, TSE kalite standartlarında teknik hizmet desteğini sunmaktadır.

Vizyonumuz :

Ürettiğimiz yazılım çözümlerini kullanan şirketlerin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini en üst düzeye çıkartarak ülkemizde ki sayılı yazılım firmalarından biri olmak.

Misyonumuz :

Uluslararası rekabet şartlarında verimliliklerini yükseltmek zorunda olan reel söktör firmalarına, son teknolojik imkanları uzman kadromuz ve yazılım bilgi birikimimizle birleştirerek kaliteli, esnek ve çözüme yönelik ürünleri sunmak.


Her Hakkı Saklıdır. © konumsal.com.tr 2021

Online 1
Bugün 25
Toplam 152139